כל מה שצריך לדעת על תכנון גינות
  • ריהוט גן במבצע בקטגוריה זו תכלו למצוא מגוון מוצרים במבצעים כגון שולחן אלומיניום נפתח 90 ל 180ב 900 ש"ח שולחן אלומיניום נפתח 135
12
צור קשר
098866605
אנא מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם
שלח

כל מה שצריך לדעת על תכנון גינות

כל מה שצריך לדעת על תכנון גינות

 

הגינה הפרטית שלנו יכולה להיות עוד פינה שאליה אנחנו יוצאים כדי לנשום אוויר מפעם לפעם, והיא יכולה – עם תכנון נכון ותשומת לב לכמה פרטים חשובים – להפוך לאחד החלקים המרכזיים בבית, ולפינה קסומה שמושכת אליה גם את דיירי הבית וגם את האורחים המגיעים לביקור.

 

אם תביטו כעת החוצה אל החצר, הרשו לעצמכם לפנטז לכמה רגעים ולשקול את כל האפשרויות שעומדות בפניכם. עצי פרי תמירים, ערוגות פרחים צבעוניות, ריהוט גן איכותי ופינת גריל מפנקת שבה תוכלו להכין ארוחות ערב דשנות, וזוהי רשימה חלקית בלבד. אם כן, איך אפשר לתכנן את הגינה שלכם כך שהיא תהיה גם מרשימה למראה וגם מהנה ומפנקת באמת?

 

עצים, פרחים וערוגות תבלינים

 

הצעד הראשון מורכב מתכנון הגינה עצמה, ומהשטחים הירוקים שבה. אם תמיד חלמתם על ערוגות תבלינים ריחניות זהו הזמן להגשים את החלום, ולצדו תוכלו להגשים כמה חלומות חדשים. למשל, תוכלו לגדל עצי לימון או תפוז, להקדיש פינה מיוחדת במינה לטובת פרחים ססגוניים ולהוסיף גם פסלים, כדים, מזרקות יפהפיות ואלמנטים נוספים שישתלבו עם הסגנון האישי ועם המראה הכללי שאליו אתם שואפים להגיע. כדי לבחור את הסגנון המתאים ביותר עבורכם ועבור תנאי השטח הקיימים תוכלו להיעזר גם באנשי מקצוע בעלי ניסיון בתכנון גינות, בהם דרור ישראל המנוסה בגינון בסגנונות שונים ומגוונים. המקצועיות והניסיון שלהם יעזור לכם להשיג את המטרה שלכם באופן מדויק, נכון ויעיל הרבה יותר.

 

ריהוט הגינה שלכם

 

רגע לאחר שתשלימו את תכנון הגינה שלכם תוכלו לתכנן גם את ריהוט הגינה שלכם. למעשה, אפשר וכדאי לתכנן את שני חלקי הגן במקביל, כך שתדעו מראש כמה שטח אתם מקצים לגינון ולצמחיה, וכמה שטח מיועד לפינות זולה, לעמדת גריל או להצבת פרגולה שתספק הצללה לריהוט הגן שלכם. תכנון זה יאפשר לכם לבחור את הריהוט בצורה נכונה באמת, כך שתדעו מה גודל הריהוט המיועד, מה סגנון הגינה שאליו מומלץ להתאים את סגנון מערכת הישיבה, הנדנדות והערסלים, וגם מה היכולת שלכם להתמודד עם עלויות תחזוקה שונות. ודאו שאתם רוכשים ריהוט איכותי שידרוש מכם תחזוקה מינימלית ויישאר עמיד ומרשים לאורך זמן, והימנעו מחומרי גלם פשוטים או מחומרים שעשויים להיפגע כתוצאה מחשיפה ממושכת לשמש או לגשמים, כמו עץ למשל. ככל שתהיו מדויקים יותר בהגדרת הצרכים שלכם מבעוד מועד כך תוכלו לתכנן גינה מרשימה ונוחה באמת.
חזרה לעמוד קודם