שלושה טיפים לעיצוב גינה מושלמת - לה גן
  • ריהוט גן במבצע בקטגוריה זו תכלו למצוא מגוון מוצרים במבצעים כגון שולחן אלומיניום נפתח 90 ל 180ב 900 ש"ח שולחן אלומיניום נפתח 135
12
צור קשר
098866605
אנא מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם
שלח

שלושה טיפים לעיצוב גינה מושלמת

הגשמתם חלום ומחלון הבית אתם משקיפים אל חצר גדולה ורחבה שהיא כולה שלכם. יש לה פוטנציאל ענק, ואין ספק שאם רק תשקיעו בה זמן, אנרגיות וגם לא מעט משאבים, תוכלו להפוך אותה למקום נעים במיוחד שכיף לשהות בו. השאלה הגדולה היא איך עושים את זה נכון, ויש שלושה צעדים בטוחים בדרך לשם.
 
 
 
תכננו היטב את פינות הגן
לפני שאתם בוחרים ריהוט גן או מרכיבים את תמהיל הצמחייה שלכם, התחילו בתכנון נכון ומדויק של חלוקת השטח. בשלב זה מומלץ למדוד את השטח כולו, ואף לשרטט אותו על דף. כעת תוכלו לקבוע מה יהיה גודל השטח שבו תשתלו פרחים ועציצים, עצים או ערוגות תבלין. זהו גם הזמן לקבוע מה יהיה גודלה של פינת האירוח שלכם, ובהתאם תוכלו לבחור ריהוט גן בגודל המתאים. זוהי נקודה חשובה מאוד שכן תכנון לקוי עשוי להקשות עליכם בבחירת ריהוט גן שישתלב באופן מדויק ונוח בחצר.
 
צרכי התחזוקה של ריהוט הגן
לאחר שגיליתם את מידות השטח, בהחלט הגיע הזמן לצאת לדרך ולבחור ריהוט גן איכותי. באופן כללי תוכלו למצוא היום רהיטי גינה ממתכת או עץ, שני החומרים הפופולאריים ביותר. עם זאת, לכל חומר גלם יש יתרונות משלו וגם כמה חסרונות שכדאי להכיר. למשל, ריהוט גינה מעץ הוא מרהיב ויוקרתי להפליא, אבל הוא ידרוש מכם תחזוקה בהתאם. צביעת הריהוט וליטוש העץ הן שתי פעולות שעליהן תצטרכו לחזור מפעם לפעם. סוגי עץ מסוימים הם עמידים ואיכותיים יותר, כדוגמת עץ הקווילה, אבל כדאי שתוודאו מראש שאתם בוחרים בפריטים שיהיה לכם קל ונוח לשמר ולתחזק לאורך זמן. מי שמעדיף להימנע מפעולות תחזוקה אלו יוכל להסתפק גם בשולחנות וכיסאות מפלסטיק, אותם מומלץ לאחסן היטב בחורף שכן רוחות חזקות עשויות להסב להם נזק.
 
תכנון פתרונות אחסון ואירוח
בחרתם את הרכב הצמחייה, רכשתם ריהוט גינה איכותי וכעת נותרה רק עוד משימה אחת קטנה וחשובה. נסו לחשוב על כל הפרטים הקטנים מראש, ולהימנע מטעויות שיפגעו בהנאה שלכם בהמשך. למשל, אם אתם מתכננים לערוך ארוחות דשנות בחצר ייתכן שתזדקקו למטבח גינה או לכל הפחות לעמדת ברביקיו מאובזרת. באופן דומה, הגינה שלכם ככל הנראה תזדקק מפעם לפעם לתחזוקה, וכך תצטרכו לא רק כלי עבודה כמו מכסחת דשא וציוד גינון, אלא גם מחסן או ארון גדול שישתלב בעיצוב הגינה. ככל שתתכננו נכון עכשיו תוכלו לחסוך לעצמכם לא מעט אנרגיות וכאבי ראש אחר כך.
חזרה לעמוד קודם