איך להגן על בתים פרטיים מפריצות?
  • ריהוט גן במבצע בקטגוריה זו תכלו למצוא מגוון מוצרים במבצעים כגון שולחן אלומיניום נפתח 90 ל 180ב 900 ש"ח שולחן אלומיניום נפתח 135
12
צור קשר
098866605
אנא מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם
שלח

איך להגן על בתים פרטיים מפריצות?

אם גם אתם מתגוררים בבית פרטי עם גינה מטופחת ואתם תוהים כיצד תוכלו להגן על הבית שלכם מפני פריצה, חשוב שתקראו מאמר זה אשר יספק לכם מידע רלוונטי אודות הגנת המרחב החיצוני והחללים הפנימיים של הבית מפני פריצות. הבה נתחיל..
 
 
 

מתקנים תריסים וחלונות שבורים

 
תריסים חשמליים במרפסת ובחדרי השינה וחלונות גדולים הם חלק בלתי נפרד מרוב הבתים הפרטיים בישראל. מסיבה זאת, אחת הדרכים להבטיח לעצמכם הגנה מפני פריצה תהיה באמצעות תיקון התריס החשמלי של הגינה והמרפסת. שכן, פעולה זאת תאפשר לכם סגירה הרמטית של פתחים אלו. בנוסף, חשוב לא להשאיר את החלונות, המרפסות ושערי הבית לא נעולים (לצערנו זמנים אלו חלפו להם), ותמיד יש לוודא שאחד מהילדים לא השאיר את אחת הדלתות, החלונות או השערים לבית, לא נעולים.
 

לא מוותרים על התקנת סורגים ובריחים

 
צעד נוסף יהיה להתקין סורגים ובריחים בכל פתחי הבית, כלומר בחלונות ובדלתות. באם יש לכם גינה בחצר הבית, חשוב לוודא שגם השער האחורי של הגינה יהיה בעל בריח משוכלל, וזאת על מנת שהפורצים לא יוכלו להיכנס בקלות לחלק האחורי של הבית, תוך שהם מכניסים לרכב הבריחה שלהם גם חפצים שונים מהגינה, כמו למשל אותו ריהוט גן יפהפה, כדים בגינה, תאורת לד ועוד. אמנם קיים סיכוי שהפורצים יצליחו לפתוח את השער, הדלת, החלון או להרים את התריס החשמלי אותו התקנתם במרפסת הבית, אך הדבר יקח זמן וככל שפעולת הפריצה תיקח יותר זמן, כך קרוב לוודאי שהפורצים יחליטו לוותר ולהמשיך הלאה וזאת על מנת לא להיתפס.
 

לא מוותרים על מצלמות אבטחה וחיישנים

 
נכון להיום ניתן להתקין בקלות מערכות מצלמות בבית ולהוריד אפליקציה לסמארטפון שתעניק לכם גישה לכל חלל בו מותקנת מצלמה במהלך כל שעות היום. אם אתם חושבים להתקין מצלמות אבטחה דמו , ההמלצה היא להימנע מזה, כי רוב הפורצים יודעים לזהות אם המצלמות שמותקנות בבית, בגינת הבית ובמיקום אסטרטגיים נוספים סביבו, הן מצלמות אמיתיות או לא. בנוסף, ניתן להתקין תאורה עם חיישנים. ברגע שהחיישנים מזהים תנועה בכניסה לבית, האור נדלק.
 

שמים דגש על המנעולים

 
חשוב להתקין מנעולים איכותיים בדלתות השער הקדמי והאחורי וכן בדלת הכניסה. מנעולי מפתח נחשבים לחזקים ביותר (העלות שלהם היא בהתאם) ומנעולי מסגרת לחלונות הבית, דבר שימנע כניסה לבית דרך החלונות. חשוב להתייעץ עם איש מקצוע מתחום המנעולנות וזאת על מנת שימליץ לכם על הפתרון המתאים ביותר. לסיכום, יש מגוון דרכים לפרוץ לבית פרטי ולכן חשוב שתנקטו בכל הדרכים למניעת מצב זה.
חזרה לעמוד קודם