מושב נווה ימין הערבה 2, כפר סבא

שירות לקוחות
0733753129
0
  • אין מוצרים בסל.

הבדל הקטן, ריהוט גן

הרבה פעמים היופי כן קובע, במיוחד כשמדובר בריהוט גינה, ריהוט לגינה בעצם עושה את ההבדל בין גינה פשוטה ורגילה, לבין גינה שתגרום לנו להתרגש בכל פעם כאילו זו הייתה הפעם הראשונה שראינו אותה. ריהוט איכותי יכול להפוך את הגינה שלנו למקום החביב והפרקטי ביותר בבית, לבין סתם עוד גינה בחזית או בעורף הבית, אז לפני שנציג את ההבדלים בין סוגי הריהוט לגינה עלינו להבין את ההבדל הקטן.

ריהוט זה אומנות

כשם שהריהוט משפיע על השפה העיצובית בסלון או בפינת האוכל, אנו יכולים לבחור בריהוט אלגנטי, כפרי, הייטקסטי או פשוט, אנו יכולים ליצור סגנון מיוחד על ידי בחירת רהיטים נכונים ושילוב טקסטיל תואם. באותה הדרך פועל גם ריהוט הגינה, אנו יכולים ליצור מראה אותנטי מראה אלגנטי או מראה פשוט, כל זאת על ידי בחירת ריהוט גינה.

תנאי האקלים

פעמים רבות בעלי דירות מעוניינים להחליף את הריהוט בבית או נכון יותר בסלון והאסוציאציה הראשונה העולה בראשם להעביר את פינת הישיבה לגינה. תיאורטי אולי צבע הסלון יכול להשתלב יפה בגינה אך לא להרבה זמן, סוגי הבדים השונים וסוגי העורות והסקאי אינם מותאמים למזג האוויר השורר בחוץ. סביר להניח כי הריהוט זה לא ישרוד את מזג האוויר ומהר מאוד הגינה תהפוך לגינה שאינה מתאימה לישיבה, לגינה נטולת עיצוב לחלוטין.

ריהוט גינה מותאם

כיום אנו יכולים למצוא שלל מערכות ריהוט לגן במחירים נוחים ובעיצובים מרהיבים, אנו יכולים להרכיב סטים הכוללים נדנדה לגינה, פינות ישיבה, שזלונג, פינת אירוח גדולה או קטנה, קונכיות ישיבה ערסלים, מיטות שיזוף ועוד מגוון רהיטים מיוחדים לגינה. הריהוט המותאם לגינה יישמר לאורך זמן, כיוון שהוא עשוי מחומרים המותאמים במיוחד למזג האוויר השורר בארצנו, גם ללחות גם לחום ואפילו לימות החורף הקרירים.

סוגים שונים עיצובים שונים

החומרים מהם עשויים הרהיטים לגינה מתאימים במיוחד עבור מזג האוויר הישראלי, בדרך כלל הריהוט יהיה עשוי מאלומיניום מוצק, מעץ מלא, מפלסטיק או מראטן סינטטי, הריהוט יהיה מרופד בכריות הניתנות לאחסון ובכך אנו יכולים להבטיח ריהוט מושלם לתקופה ארוכה ולא לעונה אחת בלבד.

מגוון רחב של רהיטים

כאשר אנו רוצים לעצב את הגינה שלנו בטוב טעם מחכה לנו משימה לא פשוטה, חנויות לריהוט גן מציעות לנו מגוון רחב של רהיטים שונים, מחומרים שונים וצורות שונות. בחירת הריהוט תעשה על ידי לקיחת מידות מדויקות, אנו לא רוצים לייצור חלל חסר פרופורציה, ריהוט גינה גדול מידי כאשר הגינה קטנה ולהפך. כמובן שהבחירה של ריהוט הגן תעשה גם לפי תקציב וגם טעם אישי.

 

Call Now Button דילוג לתוכן