מושב נווה ימין הערבה 2, כפר סבא

שירות לקוחות
0733753129
0
  • אין מוצרים בסל.

הכל לגינה

גינה משלנו, מרפסת או גג מהווים את הפינה החיה ביותר בביתנו, זה המקום שנותן לנו השראה ויכול להשכיח מאתנו את כל הצורות בין רגע, לשבת באוויר הצח ולהירגע זו התרופה הטובה ביותר של המאה הנוכחית, בכדי להגיע לחלקת האלוהים המושלמת, עלינו לבחור ריהוט גן מתאים מזמין ונוח, כדי שהפינה הזו תהייה הפינה המיוחדת ביותר שלנו.

איך לעצב את חלקת האלוהים.

לפני שאנו רוכשים ריהוט גן, עלינו לחשוב על הקו העיצובי שינחה את המקום, האם אנו רוצים מראה מודרני , אז נבחר בריהוט גן מעוצב מאלומניום האם אנו רוצים להתחבר לטבע, אז כמובן נבחר ריהוט גינה העשוי כולו מעץ או בכלל אנו רוצים את המראה האלגנטי והמתוחכם ריהוט מראטן סינטטי עם בסיס ניסתר מאלומניום שיהיה מתאים ועמיד יותר להרבה שנים.

התאמה נכונה לגודל המרחב שעומד לרשותנו

כאשר אנו רוצים לבחור ריהוט גינה לגג או למרפסת, עלינו לקחת בחשבון את גודל החלל, היום אנו יכולים למצוא מגוון של ריהוט גן עוצר נשימה: נדנדות לגינה המתאימות לילדים, נדנדה לגינה סטנדרטית קונכיית שיזוף גדולה מראטאן סינטטי ומזרון מפנק.
פינות ישיבה גדולות מאוד ,פינות ישיבה זוגיות. ועוד
קיימים כל כך הרבה סוגים של רהיטי גינה, כולם יפים, כולם מרהיבים אבל לא כולם יתאימו לנו מבחינת גודל וכמובן תקציב.

בדרך לבחירה נכונה של רהוט גן .

אולי מיטת שיזוף זוגית הייתה החלום שלנו, מונחת תחת ציליה גדולה גזיבו מודרני או שמשייה מרהיבה, השאלה היא האם המקום, החלל, הגינה שלנו מאפשרת את הריהוט הגדול והמסיבי או שמא עלינו לבחור בריהוט קטן יותר. אין צורך להפוך את החלל המקסים בביתנו למה שהוא לא יכול להיות. פשוט צריך להתאים את הריהוט מבחינת גודל ומבחינת חומר.

לשמור על קו נקי של רהוט גן.

לא משנה אם יש לנו גינה גדולה או קטנה, כאשר אנו רוצים לעצב אותה בטוב טעם, נבחר בסוג אחד של ריהוט גן שינחה את שאר הפריטים החפצים והטקסטיל. אם בחרנו בשולחן אלומיניום עם כיסאות אלומיניום נבחר להמשיך בקו העיצובי הנ”ל גם אם הנדנדה לגינה העשויה מעץ נראית לנו הפריט הכי יפה שראינו אי פעם. ברהוט גן חישבו לרגע על המראה הכללי של הגינה. גזיבו ממתכת, נדנדת עץ, שולחן אוכל מאלומיניום ופינת ישיבה מראטן. הפכנו את הגינה שלנו לעמוסה בחומרים שונים. אך אם אנו בוחרים בסוג חומר אחד אנו מקבלים תוצאות טובות יותר בעיצוב הגינה אוו המרפסת..

שילוב בעיצוב

במידה ויש לנו גינה גדולה מאוד, נוכל לשלב את החומרים השונים כל עוד הם ישתלבו יפה בנוף, אם אנו ממקמים מיטות שיזוף בקצה אחד העשויות מראטן סינטטי, ונדנדת עץ מתחת לעץ המוצל והיופי הצורני אינו נפגע אזי אין בעיה, אך ברוב הגינות פרטי הריהוט צמודים אחד לשני. אל תהפכו את החלקה אליה אנו יכולים לברוח בכל עת לבלגן צורני, שלא יהיה נעים לעין. המקום לא ימשוך אותנו, לא יגרום לנו לרצות להישאב לאווירה הקסומה. לכן בחירת ריהוט הגן מצריכה מחשבה מוקדמת וקבלת יעוץ מתאים מהנציג שנפגוש בחנות רהוט גן.

בחירת צבעים נכונים לרהוט גן

חשוב גם להתאים בין צבעי הטקסטיל השונים, כריות הריפוד של הכיסאות, מיטות השיזוף הערסלים והנדנדות, ממחקרים רבים נמצא כי צבעים שונים גורמים לנו לרוגע והאחרים עושים את ההפך. חישבו איזה צבע הוא שמרגיע אתכם. הפכו את הגינה שלכם לחלקה האלוהים הקטנה שלכם.
Call Now Button דילוג לתוכן