מושב נווה ימין הערבה 2, כפר סבא

שירות לקוחות
0733753129
0
  • אין מוצרים בסל.

הערסל שכבש את ישראל

פרטים רבים הפופולאריים מאוד בעולם מגיעים לישראל, אך אנו הישראלים אוהבים את השדרוג ואת המראה היוקרתי יותר. כך למשל הגיע אלינו לפני מספר שנים אופנת הערסלים בגינת הבית, תחילה היינו רואים את הערסלים הפשוטים יותר, בדרך כלל מזכרת שקיבלנו ממכרים או קרובי משפחה שנסעו למזרח או לדרום אמריקה, אך מהר מאוד המוח הישראלי פיתח את הערסלים המעוצבים שהם ללא ספק נוחים יותר, יפים יותר ויוקרתיים יותר.

ערסל גם נחשב לריהוט גינה

היום הערסלים כבר אינם נחשבים לפריטים פשוטים לגינות של צעירים, למרות שאנו יכולים עדיין למצוא אותם בגינות אלו, היום הערסל עבר שדרוג הוא אומנם עדיין נושא את שמו הוותיק אך צורתו השתנתה לגמרי והיום אנו יכולים למצוא ערסלי שכיבה או ערסלי ישיבה תלויים שמטרתם היא אחת רוגע.

ערסל בשביל השקט הנפשי

צורת הערסל אומנם משתנה אנו יכולים למצוא ערסלים העשויים חבלים הנקשרים בין עץ לעץ או ערסל ישיבה סרוג, והחידוש בתחום הוא ערסל על מתקן. אך לא משנה באיזו צורה של ריהוט גינה נבחר שכיבה או ישיבה מטרת הערסל היא אחת, להעניק לנו רוגע, לשכוח את היום שעברנו ואולי גם נוסטלגיה לרבים מאתנו.

נוחות עוטפת

לערסל יש צורה מאוד מיוחדת, אולי אפשר לומר כמו של חיבוק אימהי, ערסל בהכרח בנוי בצורה כזו שמשכיבה אותנו ועוטפת אותנו. אומנם הערסל שודרג לריהוט גינה יוקרתי אך צורתו די נשמרה. היום אנו יכולים לראות ערסלים העשויים מחומרים מיוחדים ובצורות מיוחדות, הערסל הפך להיות ריהוט גינה יוקרתי המושך את העין, מעניין ומסקרן, היום אנו יכולים למצוא בכל חנות של ריהוט גינה ערסלים יוקרתיים שאינם מזכירים את הערסל שעשה עליה מהמזרח או מדרום אמריקה.

חומרים יוקרתיים

ריהוט הגינה כבר מזמן אינו הפלסטיק נטול הצורה, אלא יצירות אומנות לחצר הבית, כך גם הערסלים, הנדנדות ופרטי “הזולה” מקבלים צורה יוקרתית ומעודנת. ערסלים העשויים בד עדיין נמכרים בחניות, אך אם אנו רוצים מראה יוקרתי ומרענן לגינה, אין אנו יכולים להסתפק בצורתם הישנה. כיום הערסלים המעוצבים בנויים בעיקר מראטן או מעץ, הצורות בדרך כלל מעוגלות היוצרות מראה יוקרתי ומעודן. גם ערסלי הבד כבר שינו את צורתם, אנו יכולים לראות מסגרות ממתכת עמידה עליהם תפורים בדים מרהיבים העמידים למזג האוויר של ארצנו.

ריהוט גינה

היום ריהוט גינה אינו רק נחלתם של עשירים, היום אנו יכולים למצוא שלל חנויות המתמחות בריהוט גינה אשר מתאים עבור כל כיס. אם יש לך גינה בבית, אולי הגיע הזמן לשנות את המראה שלה, גינה אלגנטית עם האביזרים המתאימים יכולה לשדרג את מראהו של הבית כולו.

מה לא השתנה

לאחר שהסברנו על שדרוג ריהוט הגינה בכלל והערסלים בפרט חשוב גם לציין מה לעולם לא ישתנה בערסל. החומרים של הערסל תמיד יהיו עשויים חומרים רכים ונעימים שיגרמו לנו לא לרצות לקום ממנו.
Call Now Button דילוג לתוכן