מושב נווה ימין הערבה 2, כפר סבא

שירות לקוחות
0733753129
0
  • אין מוצרים בסל.

חמישה טיפים לבחירת פרגולות אלומיניום לבית

פרגולות האלומיניום הן ללא ספק המילה האחרונה בכל מה שקשור לפתרונות הצללה מודרניים: יש להן כמעט את כל היתרונות של פרגולות קלאסיות מעץ, אך הן לא דורשות תחזוקה ויכולות להחזיק מעמד במשך שנים רבות. עם זאת, דווקא מכיוון שאלו הפרגולות הכי חדישות
ומתקדמות שיש כיום, הבחירה בפרגולה המתאימה ביותר עשויה להיות מאתגרת.
אז מה הכי חשוב לבדוק לפני שמחליטים להתקין פרגולה מאלומיניום?
פרגולה נפתחת או קבועה?
כאשר מדברים על פרגולה מאלומיניום או ממתכת באופן כללי, לעיתים קיים מנגנון פתיחה שמזכיר את זה של סוכך נפתח. הודות לרפפות המרכיבות את הכיסוי, הפתיחה נעשית באופן דומה לפתיחה וסגירה של תריס, אך במצב אופקי ולא אנכי.
פרגולה עם מנגנון נפתח היא כמובן יקרה יותר והמנגנון הנפתח הוא כמעט תמיד חשמלי, אך חשוב שבכל זאת יהיה מערך גיבוי ידני במקרה
של הפסקת חשמל דווקא ביום הכי חם בשנה…
מותג או בנייה בהתאמה אישית
כיום יש מבחר של פרגולות אלומיניום ממותגים מובילים שיתרונם הוא באיכות הבנייה והיכולת למצוא חלפים או אפילו להרחיב את שטח הפרגולה באופן מודולרי. מצד שני, מי שרוצה לקבל פרגולה בעיצוב מיוחד, עשוי לרצות שיבנו לו פרגולה בהתאמה אישית, במיוחד אם היא לא חשמלית, ולכן אין צורך לקרוא לטכנאי כל פעם שיש בו בעיה.
עיצוב וצבע
יש כאלו שבוחרים בפרגולה חשמלית מכיוון שהיא מציעה צבעים וגוונים שקשה למצוא בפרגולות עץ מסורתיות, ובמיוחד הצבעים המטאליים שמתאימים לבנייה מודרנית או מבני היי-טק. מצד שני, יש את אלו שרוצים להתאים את הפרגולה לבית או הגינה הכפריים שלהם, ולכן הם צריכים לבדוק מראש באם קיימת אפשרות למראה המזכיר עץ טבעי, ועד כמה הוא יהיה קרוב לדבר האמיתי (כמעט לכל יצרן או מתקין יש תיק עבודות).
תמיכה
בניגוד לפרגולות וסוככים קלאסיים, שבדרך כלל נשענים על קיר, פרגולות אלומיניום יכולות להיות עצמאיות ולא זקוקות בהכרח לתמיכה של קיר. עם זאת, פרגולה עצמאית עדיין נזקקת לתמיכה מהקרקע ולכן חשוב לבדוק שישנה תשתית מתאימה במקום שבו רוצים להתקין אותה. לפעמים רצוי אף להיוועץ עם מהנדס קונסטרוקציה.
האם הפרגולה תשתמש לסגירת מרפסת או סגירת חורף?
כיום ישנו שימוש נפוץ מאוד לפרגולות והוא סגירת חורף או סגירת מרפסת כדי ליצור אזור שאינו חדיר לגשם או חלל נוסף שבו ניתן לארח. היתרון הגדול של סגירת מרפסת באמצעות פרגולת אלומיניום, הוא עמידותה בפני כל מזג אוויר – בין אם זה מזג אוויר סוער במיוחד, או ימים חמים של שמש. חלק מהדגמים החדשים אף כוללים מרזב לניקוז מי הגשמים שמצטברים על גג הפרגולה.

עם זאת, סגירת מרפסת דורשת תכנון מוקדם ושילוב של דלתות וקירות זכוכית עם פרופיל. לכן, לרוב צריך שיהיה שיתוף פעולה מלא בין האדריכל ו/ או המהנדס ולבין מי שבונה או מתקין את הפרגולה.פרגולה.

Call Now Button דילוג לתוכן