מושב נווה ימין הערבה 2, כפר סבא

שירות לקוחות
0733753129
0
  • אין מוצרים בסל.

טיפים לשיפוץ גינה מוצלח

הפוטנציאל נמצא שם, מחוץ לבית. בכל פעם שאתם יוצאים אל החצר אתם מביטים סביב ומדמיינים את האפשרויות הרבות הנלוות לו. אתם מפנטזים על כוס קפה תחת עץ התאנה, על בריכה קטנה לילדים ועל מיטת שיזוף מפנקת בפינה הכי מוארת.

כחובבי אירוח אתם גם בוודאי רוצים לתכנן פינת ישיבה מיוחדת במינה עם ריהוט גן מרהיב וגרילר שיאפשר לכם להכין ארוחות דשנות. מצד שני, אין לכם מושג איך מתחילים. תנו לנו לעזור לכם עם כמה טיפים קטנים וחשובים.

גלו מה מידת השטח

יכול להיות שיש לכם הרבה חלומות – אבל לא מספיק שטח כדי להגשים אותן. הדרך הטובה ביותר לדעת מה ריאלי ומה לא היא להוציא מהמגירה את מכשיר המדידה, ולגלות. הכינו לעצמכם דף ושרטטו עליו את הגינה בצורתה הקיימת, ועל אף שאין לכם כל רקע בהנדסה (וגם לא הצטיינתם בגאומטריה בתיכון) נסו לשמור על פרופורציות ככל האפשר ולציין את מידותיהן של הפינות השונות בחצר. זה יעזור לכם לדעת האם יש מקום גם לבריכה, גם פינת ישיבה, גם לגרילר וגם לפינת זולה.

בחרו אנשי מקצוע איכותיים

במהלך החיפושים אחר קבלן שיפוצים בתל אביב, בשרון, או בכל מקום אחר שרלוונטי עבורכם, זכרו לתת דגש לאיכות עבודתו עוד יותר מאשר למחיר האטרקטיבי שהוא מציע. מחיר זול לא תמיד ישתלב עם עבודה איכותית, ולעיתים רבות אתם עשויים לגלות שהזול הוא היקר מכולם. השקיעו את הזמן ואת האנרגיות, בדקו תיקי עבודות, התייעצו עם חברים ומכרים ואל תתפתו לבחור בהצעה שנשמעת קוסמת – אבל מתגלה בסופו של דבר כהפך המוחלט.

ריהוט גן עמיד וחזק
לאחר שבחרתם קבלן שיפוצים ובזמן שהוא עובד במרץ על הגינה שלכם, התחילו לתכנן את הפרטים הקטנים, ובהם כמובן פינת הישיבה שלכם. אחד הנושאים המרכזיים בבחירת ריהוט גן הוא בחירת פינת הישיבה שלכם, וכאן מומלץ לשים לב לאיכות החומרים ולמידת התחזוקה שתידרש. למשל, אם אתם רוכשים שולחן וכיסאות מעץ כדאי שתהיו ערוכים מראש לפעולות שונות שיידרשו במשך הזמן כמו שימון העץ ומריחת ציפוי לכה על פי הצורך. חומרי גלם שונים יגיבו באופן שונה לשינויי אקלים, לחום הקיצוני ולשמש החזקה מצד אחד ולגשם מן הצד השני. שאלו מראש את כל השאלות שמטרידות אתכם, בררו היטב איך אפשר לשמור על איכות הריהוט שלכם וזכרו שלא רק המראה חשוב (על אף שהוא בהחלט משמעותי) אלא גם הפונקציונאליות שלו, ועל זה בהחלט חשוב שלא להתפשר.
Call Now Button דילוג לתוכן