מושב נווה ימין הערבה 2, כפר סבא

שירות לקוחות
0733753129
0
  • אין מוצרים בסל.

טיפים לתכנון הגינה

ריהוט גן

ריהוט גן עדכני יוקרתי ומעוצב תפס והחליף כמעט לחלוטין את מערכות הפלסטיק, בקניית ריהוט גם מושקעת הרבה מחשבה לא פחות מזו המושקעת בעת בחירת סלון חדש לבית.

בשנים האחרונות חלל החוץ בבתים כמו מרפסות שמש וחצרות נהפכו עם בוא האביב לאזור המפגש העיקרי של בני הבית, המשפחה והחברים ולכן ריהוט גן מקבל תשומת לב גבוה במיוחד שהחשיבות של עיצוב חלל הפנים של הבית עולה ומביאה לצורך של שדרוג ריהוט גן כחלק מעיצוב החלל החיצוני.

ריהוט גן הכולל פינות ישיבה , מיטות שיזוף, שמשיות, נדנדות לגינה וכו’ מיוצרים כיום ממגוון רחב של חומרים המתאימים לשימוש חיצוני: אלומיניום , ראטן סינטטי , עץ ומתכת.

ריהוט גן מאלומיניום:

חומר האלומיניום הוא “אל חלד” מה שהופך את שימושו כריהוט חוץ למאד נח, קל ואידיאלי. ריהוט גן מאלומיניום אינו דורש טיפול, ניתן לשטיפה בצינור בחצר הבית ולכן אפשר להשאירו מחוץ לבית בכל עונות השנה , בשנים האחרונות ניתן למצוא ריהוט גן מאלומיניום יצוק המאפשר עיצוב מעניין יותר לריהוט.

ריהוט גן מראטן סינטטי:

בעבר נחשב הראטן לחומר מאוד יוקרתי שרק העשירים יכלו להשיגו, בשנים האחרונות התאזן מחירו ואפשר למצוא אותו במחיר המתאים לכל כיס , ריהוט גן ראטן הוא בעצם חיקוי של הראטן הטבעי העשוי קש ,ראטן קש אינו מתאים כלל לתנאי מזג האוויר הישראלי, הראטן הסינטטי שאיתו בעצם מחפים את ריהוט הגן היום הוא סיב העשוי PVC העובר תהליך טכנולוגי וציפוי UV ובכך מאפשרים לו חיים ארוכים יותר ויכולת שילוב בין המראה הנחשק לתכונתיו העמידות לאורך זמן.
המראה של ריהוט הגן מראטן נחשב מאוד יוקרתי ומזמין , בשנים האחרונות שוכלל סיב ה – PVC וניתן למצוא אותו במראה מעוגל דמוי חבל מה שנותן שידרוג ומראה מרהיב לריהוט הגן.

ריהוט גן מעץ:

ללא ספק ריהוט גינה העשוי עץ נותן לחלל החיצוני מראה חם ומזמין, ניתן למצוא סוגים שונים של עץ בריהוט הגן בדרגות עמידות שונות.
איכות העץ נמדדת לפי צפיפות הסיבים והשומן הטבעי שהוא מפריש, ככל שהצפיפות והשומן גדולים יותר כך איכותו של העץ טובה יותר.
*חשוב לדעת שריהוט גן העשוי עץ (כולל פרגולות) חייב לעבור שימון כל מס’ חודשים בכדי שהעץ לא ידהה, יתייבש ולבסוף ייסדק.
ריהוט גן מעץ מצריך מאיתנו טיפול שברוב המקרים אנו רואים בו כחסרון, אבל מצד שני העץ ניתן לחידוש על ידי שיופו ושימונו של הריהוט.
כיום ניתן למצוא מס’ סוגים של עצים המשמשים לריהוט גן : עץ קווילה , עץ טיק , עץ רד בלאו ועוד .
Call Now Button דילוג לתוכן