מושב נווה ימין הערבה 2, כפר סבא

שירות לקוחות
0733753129
0
  • אין מוצרים בסל.

כך תתכננו את הגינה האידאלית

עצמו את העיניים ונסו לדמיין את הגינה המושלמת מבחינתכם. אתם בוודאי מדמיינים את הפרחים, העצים או את ערוגות התבלין. בהתאם לגודל הגינה שלכם אתם אולי מפנטזים גם על בריכה קטנה לילדים או על פינה שבה תוכלו להציב גרילר להכנת ארוחות מפנקות לעצמכם, למשפחה ולחברים הכי טובים. בפינה, לא רחוק משם, תרצו להציב ריהוט גן נוח ומרשים שישלים את המראה הכללי של החלל ויהפוך את הגינה שלכם לפיסת גן עדן קטנה. רגע לפני שאתם יוצאים לשטח ומתחילים לשתול עציצים ולהציב פינות ישיבה שונות, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לתכנן את הגינה שלכם בצורה מדויקת ונכונה.
שלבו נוחות ואסתטיקה
אין ספק שהאסתטיקה היא היעד המרכזי שלנו בעיצוב הגינה, שהרי לרשותנו שטח רחב שניתן לעצב ולטפח כאוות נפשנו. אם כן, לפני שאתם מתחילים לשתול ולסדר נסו לגבש לעצמכם כיוון כללי לעיצוב הגינה והתייחסו גם למשתנים טכניים כמו גודל השטח, צורתו וכמובן התקציב שלרשותכם. אם אתם מעוניינים להפוך את הגינה למקום שבו תוכלו לארח אתם בהחלט זקוקים לריהוט גן מרשים. מי שיש לו משפחה גדולה ומתכוון לארח חברים לארוחות גדולות חשוב שיבחר מערכת ישיבה מרווחת וגדולה, ומי שמעדיף להפוך את הגינה למפלט הפרטי שלו יכול בהחלט להסתפק בערסל נוח או בפינת זולה מפנקת. העיקר שתחליטו מראש מה הכיוון שלכם, ותפעלו בהתאם. ודאו שאתם לא מתפשרים על הנוחות שלכם בשם האסתטיקה, שכן רבים נוטים לתפוס עיצוב גינות כממוקד מראה בלבד. זוהי שגיאה מרה, ומאחר והגינה שלכם היא הפינה שבה תבלו את הבקרים עם הילדים ואת הערבים עם האנשים הקרובים אליכם מכל, חשוב שהיא תהיה נוחה מאוד.
עמידות לטווח ארוך
עוד בזמן שאתם מתכננים את עיצוב הגינה שלכם זכרו להתייחס גם לאיכות, לעמידות ולצרכי התחזוקה, והטיפ הזה נכון גם לעיצוב הגינה עצמה (הצמחייה, העצים וכיו”ב) וגם לבחירת ריהוט גן. כדי שלא תצטרכו להחליף ריהוט מדי קיץ רק משום שהחורף החריב את הכורסאות ואת השולחנות, הקפידו מראש לבחור ריהוט איכותי ועמיד ברמה גבוהה ומחומרים חזקים שלא דורשים תחזוקה רבה. כדי שהגינה שלכם תישאר יפה ומטופחת לאורך זמן זכרו להתקין גם מערכת השקיה אוטומטית או לבחור צמחים ועצים שאינם דורשים השקיה יומיומית. ככל שתדעו מראש מה אתם בוחרים, מה המשמעות ומה יידרש מכם לאורך זמן, כך תוכלו להבטיח לעצמכם הנאה רבה לאורך זמן.

Call Now Button דילוג לתוכן