מושב נווה ימין הערבה 2, כפר סבא

שירות לקוחות
0733753129
0
  • אין מוצרים בסל.

כל הטיפים לשמור על ריהוט הגן שלכם והספות בגינה

אין יותר נעים מאשר להתעורר בבוקר, לקחת את כוס הקפה ולשבת איתה בגינה הפרטית שלכם. אמה-מה, לפעמים הכתמים העיקשים שמסרבים לרדת מריהוט הגן שלנו, עשויים ממש לקלקל את חווית הישיבה בגינה הפרטית. ככה תתחזקו נכון את ריהוט הגן שלכם ותימנעו מנזקים ובלאי בטווח הארוך.

מחפשים אחר ריהוט גן נוצץ, איכותי ושמור לאורך שנים? ובכן, ריהוט גן יכול בהחלט להישמר לאורך שנים ארוכות, אבל זה בעיקר תלוי בכם ובאופן שבו אתם תתחזקו את הריהוט ואת הספות, את הכיסאות, השולחנות וגם את הערסלים אם יש. אם כך, בואו נדבר על מספר טיפים חשובים לכל מי שמחזיק בריהוט לגינות פרטיות.
כך נשמור על ריהוט הגן שלנו ועל הספות בגינה הפרטית
קודם כל ואולי הכי חשוב, אתם לא תצטרכו שירותי ניקוי ספות אם תקפידו תמיד על כיסוי הספה לאחר השימוש בה. נכון, זה עשוי להיות די מתיש לכסות את הספה בכל פעם שמסיימים להשתמש בה, אבל אין ספק שזה יסייע בשמירה על הספה לאורך זמן.

שנית ולא פחות חשוב, אנחנו, אישית, ממליצים לכם לא לאכול בעודכם ישובים על הספה. בעוד שלכולנו נדמה שאנחנו בשליטה מוחלטת ושום דבר לא ייפול לנו מהיד, בדרך כלל ההיפך קורה ואנחנו מסיימים עם ספה מוכתמת.
טיפים לשמירה על ריהוט הגן שלכם לאורך זמן
דבר נוסף שכדאי לדעת לגבי ריהוט גן, קשור בכתמי גוף. נכון, כנראה שאתם אנשים היגייניים וכנראה שהאסתטיקה חשובה לכם, אבל בכל מקרה, דעו לכם שישיבה על ספות וריהוט גן ללא בגדים – תוביל לספיגה של כתמי גוף, בד”כ כתמי גוף שומניים. אם אתם רוצים לשמר ולשמור על הספות שלכם לאורך זמן, וגם על ריהוט הגן שלכם, ההמלצה הכי גורפת היא לעקוב אחר הכללים שציינו כאן למעלה.

בכל מקרה, אם אתם מגלים כתמים כאלו ואחרים על ריהוט הגן והספות שלכם, אין סיבה להילחץ. אתם יכולים לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מומלצת, כזו שתגיע אליכם עם ציוד הניקוי המתקדם ביותר. לרוב, חברות ניקוי מהסוג הזה ישתמשו במכונות ניקוי עוצמתיות אשר פועלות על בסיס של התזה ויניקה. כמובן, התזה של חומרי ניקוי ויניקתם חזרה למכונה (יחד עם הלכלוך שצף).
עוד טיפ אחרון לשמירה על ריהוט הגן שלכם
וטיפ אחרון מאיתנו אליכם, אנחנו ממליצים לכם להשתמש בתכשירי ניקוי ייעודיים עבור ריהוט הגן שלכם. בעוד שתכשירי ניקוי מסוימים עלולים להיות יותר מדי חזקים ומכילים כימיקלים, ההמלצה תהיה להתרחק מחומרי ניקוי אלו.

אלא אם כן, מדובר בחומרי ניקי ייעודיים עבור ריהוט הגן והספות שלכם בגינה. בכל מקרה, תמיד יהיה עדיף להשתמש בחומרי ניקוי ייעודיים. וגם כשאתם עושים את זה, ראשית השתמשו בחומר הניקוי בפינה נסתרת כלשהיא על רהיט הגן. כך תוכלו לוודא כי חומר הניקוי לא פוגם ברהיט, או שמא מוריד ממנו צבע. בהצלחה!

Call Now Button דילוג לתוכן