מושב נווה ימין הערבה 2, כפר סבא

שירות לקוחות
0733753129
0
  • אין מוצרים בסל.

כל מה שחשוב לדעת על פרגולה מעץ גושני

בעוד שאנשים לעיתים חושבים ש”גושני” הוא סוג של זן של עץ, יש בכך טעות מסוימת. כשמישהו אומר לכם שהוא מתקין אצלכם פרגולה מעת גושני, הוא למעשה מתכוון לאיכות של העץ. בעוד שייתכן כי הפרגולה תהיה בנויה מעץ אורן גושני, היא יכולה להיות בנויה גם מעץ אורן גושני וכו’.

כשמדברים על עץ מסוג גושני, למעשה מתכוונים לכך שהעץ הוא עץ מלא. עת מלא נקרא גם עץ גושני, כאשר מה שמבדיל את העץ הזה משאר העצים זה האיכות שלו. האיכות של פרגולה מעץ גושני היא גבוהה יותר. העץ יהיה עץ מלא, דחוס מאוד וחזק. זאת, בהפוך מעצים אשר נדחסים ומעובדים ביחד מדיקט-עץ וסוגים שונים של עצים ביחד.  בהפוך מאלו, עץ גושני בדרך כלל לא עובר עיבוד משמעותי ודחיסה המשלבת עצים אחרים אתו.

התקנת פרגולה מעץ גושני במרפסת – למה כדאי?

אם אתם מעוניינים להתקין פרגולה מעץ גושני במרפסת, אתם יודעים מדוע כך אתם פועלים. אתם מעדיפים פרגולה מאוד חזקה, איכותית, יציבה וכזאת שמחזיקה שנים ללא כל בלאי. בעוד שאפשר לייצר קורות לפרגולות מסוגי עצים שונים, קורת פרגולה מעץ גושני תהיה מאוד עמידה.

וזו הסיבה לכך שמרבית האנשים מעדיפים התקנת פרגולה מעץ גושני איכותי. אם מביטים בעץ גושני בזמן החיתוך שלו, אפשר למעשה לראות את ה-יושן של העץ, כלומר עד כמה הוא ישן ודחוס. עץ מלא מאופיין עם “עיגולים” וחישוקים במבנה שלו, מה שמסייע לנו להבין עד כמה העץ ותיק וחזק. זאת, די בדומה לצבים, שניתן לאבחן את גילם על פי הטבעות שעל שריונם. מהעץ הגושני אפשר לייצר לא רק פרגולות וקורות לפרגולת עץ, אפשר גם לייצר פריטי ריהוט אחרים כמו מיטות עץ. כמו כן, ניתן לייצר עם העץ הגושני שידות ושולחנות, כיסאות, ריהוט גינה ושלל אביזרים דקורטיביים.

מחזיק מעמד לאורך השנים – עץ גושני

העץ הגושני מאופיין ביכולת שמירת חיי מדף מאוד ארוכים. למעשה, ריהוט מעץ גושני יכול להחזיק לכם מעמד גם שנים ארוכות ורבות. כמו כן, ריהוט מעץ גושני יכול להיות עמיד יותר מפני גשם ותלאות מזג האוויר. וזו הסיבה לכך שאנשים מעדיפים התקנת פרגולה מעץ גושני. מאחר שהיא עומדת בחוץ, חשוב שהיא תהיה עמידה מפני מזג האוויר. אם אתם מעוניינים לבצע התקנת פרגולות עץ גושני, אנחנו ממליצים לכם קודם כל לערוך השוואת מחירים בין מתקיני פרגולה.

השוואת מחירים להתקנת פרגולה, זהו תהליך אינטרנטי קל, פשוט וכזה שלוקח לכם כמה דקות בלבד. מדובר למעשה בסוג של מחקר שוק, שבסופו אתם אמורים לחסוך לא מעט כסף על התקנת פרגולה עץ גושני. את השוואת המחירים אפשר לבצע דרך האינטרנט, בין אם אתם צריכים התקנת פרגולה אלומיניום או עץ.

Call Now Button דילוג לתוכן