מושב נווה ימין הערבה 2, כפר סבא

שירות לקוחות
0733753129
0
  • אין מוצרים בסל.

לשבת בהנאה עם ריהוט לה גן

בארץ ישראל אנו נהנים ממזג אוויר ייחודי, לעיתים אף נראה כי הקיץ אינו נגמר , חודש נובמבר הפך לאביבי וגם בימי החורף אנו יכולים לעיתים ליהנות משמש חמה ומלטפת. אין מקום יותר מהנה להעביר בו את זמן המנוחה ביום וובערב מאשר בגינת הבית אוו במרפסת שלנו , עכשיו מה שנותר לעצב אותה בריהוט מתאים שתהא המקום המושלם עבורנו לכל עונות השנה..
לא עוד פלסטיק
עד לפני עשור ריהוט לגינה לגג או למרפסת נחשבו השולחנות והכיסאות העשויים פלסטיק מסיבי בצבעים שונים.
בכל גינה היינו יכולים לראות שולחן גדול עם חור באמצע המתאים עבור השמשייה הצבעונית הקבועה במרכז. בעצם כל גינה או מרפסת היו נראות דומות, אך הצבע של השמשייה היה שונה. היום ריהוט לגינה זו יצירת מופת בפני עצמה, הגינה והמרפסת הפכה להיות מעוצבת ברוח הבית, לכן גם הריהוט עבר מהפך.
מערכת ישיבה
כשאנו מדברים על ריהוט גן, של לה גן אנו כבר לא מדברים על מערכת ישיבה מפלסטיק הכוללת שולחן אחד גדול ושישה כיסאות, היום אנו יכולים למצוא פריטים מיוחדים שנועדו לגינה ועוצבו במיוחד למטרה זו, הן מבחינת החומרים והן מבחינת הנוחות. החומרים לריהוט גן מותאמים למזג האוויר בישראל, גם לימי החורף הגשומים וגם לימות השמש החמה.
נדנדה בגינה
נדנדה לגינה של לה ג ן לא רק שהיא פריט עיצובי מרשים המשדר יוקרה, אלא גם שנדנדת עץ לגינה נוחה מאוד ומתאימה לכל גיל. בין אם יש לנו ילדים ובין אם אנו זוג צעיר, תמיד אפשר למצוא ברהיט זה את הנחת. הייחודיות של הנדנדה לגינה זה ברוגע ובשלווה, בכוחה ליצור רומנטיות מצד אחד ויצירת מתקן שעשועים מצד שני.
מערכת ארוח
מערכות הארוח לגינה ולמרפסת של לה גן הפכו להיות אלגנטיות ומלאות עוצמה, היום אנו יכולים למצוא בחניות רבות ריהוט לגינה מיוחד מאוד, שעוצב במיוחד למטרה זו. כיסאות הפלסטיק כבר עברו למחסן, ריהוט האלומיניום המשולב בזכוכית, שילוב זה מעניק יוקרה לחצר הבית ובנוסף הוא אינו מתכלה ודוהה. את ריפוד הכיסאות אנו יכולים להכניס למחסן הבית בימות הגשם הקרים ולהחזירם כאשר השמש מבצבצת בין העננים.
מיטת שיזוף
אם כבר מדברים על השמש הקופחת במדינתנו אי אפשר שלא להצטייד במיטת שיזוף לגינה ולמרפסת, של לה גן גם במקרה הזה אתם בטח זוכרים את מיטות הפלסטיק הגדולות והמגושמות, אפשר למצוא אותם עדיין בחופי הארץ. אך בהחלט לא בגינה. היום מיטות השיזוף כמו כל רהיט לגן שודרגו מאוד היום אנו יכולים למצוא מיטות שיזוף לגינה המעוצבות ברמה גבוהה, מיטת שיזוף מתנדנדת ומיטת שיזוף עשויות ראטן יוקרתי ומפנק. כמו אלו שרואים בסרטים.

ריהוט לגינה כבר לא כמו פעם , עכשיו זה הזמן לעצב את הגינה באווירת המאה הנוכחית. להפוך את הגינה והמרפסת שלנו למקום נעים ומעוצב !!

Call Now Button דילוג לתוכן