מושב נווה ימין הערבה 2, כפר סבא

שירות לקוחות
0733753129
0
  • אין מוצרים בסל.

מדריך לקניית ריהוט גן

אם אנו חיים בבית בו יש גינה, סביר להניח שאנחנו מעוניינים שתהיה זו גינה יפה, אשר משרה על כל היושבים בה אווירה נינוחה ומרגיעה. כך, נוכל לארח בגינה או לחלופין לשבת בה בעצמנו על מנת ליהנות מיופיו של הטבע. לכן, כולנו מציבים בגינה ריהוט גן מסוגים שונים. לריהוט גן יש שני תפקידים- תפקיד עיצובי ותפקיד פונקציונלי. חשוב לבחור את ריהוט הגן המתאים ביותר על פי שני הקריטריונים הללו. ההיצע גדול מאוד, ולעיתים עלול להיות מבלבל. כיצד נדע במה כדאי לבחור?
התאמה לעיצוב הכולל של הגינה
לריהוט גן יש לא מעט משמעות לגבי העיצוב הכללי של הגינה. ניתן לבחור בריהוט גן אשר לא רק ישתלב עם הפריטים האחרים בגינה, אלא יהווה שדרוג ממשי של העיצוב הכללי. לצורך כך, יש להקפיד ראשית על התאמת הצבעים והגוונים. מעבר לכך, כדאי לשים לב גם להתאמה מבחינה סגנונית. בהחלט ניתן למצוא רהיטי גן במגוון רחב של צבעים וצורות, כך שתוכלו למצוא ריהוט אשר עשוי להתאים אל הטעם האישי שלכם, וכמובן גם אל עיצוב הגינה.

לרוב, הבחירה הקלאסית הינה ריהוט גן עשוי עץ- העץ משדר אווירה חמימה וכפרית, אשר יכולה להשתלב היטב עם כל גינה. עם זאת, קיימות עוד אינספור אופציות- ניתן לעשות שימוש בחומרי גלם מודרניים יותר, כמו מתכות למיניהן או פלסטיק.

שימושיות ועמידות

כולנו מעוניינים לרכוש ריהוט גן אשר לא רק יהיה יפה לעין, אלא גם ישרת אותנו לאורך שנים ארוכות מבלי להתבלות. לצורך כך, חשוב מאוד לרכוש ריהוט איכותי ועמיד, אשר מיוצר על ידי חברות בעלות שם. בנוסף, כאשר רוכשים סוג מסוים של ריהוט גן, יש לבדוק ולברר מהי התחזוקה הנדרשת, ולראות אם יש באפשרותנו לעמוד בתחזוקה זו לאורך זמן.

מעבר לכך, כדאי לבחור את הריהוט על פי הצרכים שלנו. כמה אנשים אנחנו צפויים לארח בגינה או במרפסת? האם יש צורך בשולחן מתקפל, אשר יכול להפתח למימדים גדולים? האם יש ילדים קטנים, כך שיש צורך במתקני שעשועים קטנים או בנדנדות? מענה על כל השאלות הללו יוכל לסייע לנו רבות במלאכת הבחירה.

Call Now Button דילוג לתוכן