שירות לקוחות
טופס ליצירת
קשר

  0
  • אין מוצרים בסל.

   0
   • אין מוצרים בסל.

   מוצרי הצללה לגינה שכדאי להכיר

   בתים שיש להם גינה ודירות שיש להם מרפסות יחפשו לייצר לעצמם מקום מקורה לחורף ומוצל בימי שמש חזקים. כיום יש המון פתרונות מעולים עבור המטרות האלו שכדאי להכיר אותם. בכתבה הבאה נציג מספר פתרונות מאוד מומלצים.

   פרגולה מעץ

   פרגולה מעץ היא פתרון נוסף לקירוי והצללה, היתרון שלה, שמדובר בפתרון קבוע מאוד יפה והחיסרון שלה שהבניה שלה יקרה יותר ומחייבת אתכם לשים על החריצים של הקורות משהו שיחסום את הגשם ואת קרני השמש. אחד הפתרונות שניתן לשים מעל הפרגולה הוא ברזנט. מדובר על בד חזק לא חדיר מים שניתן להניח בקלות על הפרגולה ולחזק על ידי אזיקונים אל הפרגולה. רכישת ברזנט היא רכישה זולה יחסית ואם כבר יש לכם פרגולה זהו פתרון מצוין לכך.

   פרגולה מקורות בנויים כחלק מהבית במרפסת

   כיום בבנייה החדשה שבה יש מרפסות, לרוב המרפסת מגיעה עם קורות בטון מוכנים המופרדים אחד מהשני. כדי לבצע קירוי על קורות אלו, ניתן לרכוש ברזנט, בדיוק כמו בפרגולה ולהניח מלמעלה. זו אחת הדרכים היעילות ליצירת קירוי בעלות נמוכה מאוד.

   גזיבו מעוצב

   גזיבו מעוצב הוא למעשה אחד הפתרונות שמאפשרים לכם יצירת מקום מקורה ומוצל. הגזיבו מגיע בגדלים שונים, עשוי מבד פוליאסטר ומסגרת מתכתית שמותאמים לשהייה בחוץ. זהו פתרון נוח וזול ליצירת קירוי וצל עבור חניה, מרפסת או אזור מוגדר שאתם רוצים ליצור בו קירוי.

   שמשיות רגל רחבות

   פתרון צל נוסף הן שמשיות הרגל הרחבות. השמשיות הן בעיקר פתרון צל נוח שניתן לקפל בחורף ולהרכיב מחדש בקיץ. הן זולות יחסית לפתרונות אחרים, אך אם אתם רוצים קירוי גם לחורף, כדאי שתמצאו פתרון אחר.

   כמה יעלה לכם לרכוש ברזנט איכותי לגינה או למרפסת?

   העלות של רכישת ברזנט משתנה לפי גודלו. לפני אתם רוכשים ברזנט, תמדדו את האזור שתניחו אותו עליו. חשוב להגיע עם מידות של רוחב ואורך, לתת את המידות בחנות וכך להתאים את הברזנט המדויק ביותר במידות. עלות של ברזנט איכותי עשויה להתחיל מ-500 שקלים ולהגיע גם ל-2000 שקלים בהתאם לגודל ולאיכות.

   ליצור דופן באמצעות ברזנט

   ברזנטים לא משמשים רק להצללה והגנה עליונה, הם בהחלט יכולים לשמש גם כקירוי דפנות של מרפסות, מדרגות ופרגולות. ניתן לחבר אותו אל החלק התחתון והעליון וליצור דופן השומרת מפני רוח צד, טיפות גשם המגיעות מהרוח וכדומה. זהו פתרון יעיל במיוחד וזול.

   לעטוף מוצרי גינה בברזנט

   עוד שימוש שיש לברזנטים הוא עיטוף של מוצרי גינה שאנו רוצים לשמור עליהם מפני הגשם או השמש. זו יכולה להיות פינת ישיבה מסוימת, אופני כושר שאתם מניחים בחוץ, אופניים של הילדים או שלכם וכל דבר אשר עשוי להיהרס בגשם או בשמש ואין לכם מקום עבורו תוך הבית.

   Call Now Button דילוג לתוכן