מושב נווה ימין הערבה 2, כפר סבא

שירות לקוחות
0733753129
0
  • אין מוצרים בסל.

עיצוב ותכנון של גינות גג ומרפסות

המרפסת משמשת אותנו בסוף היום, כשבא להו להסתלבט עם כוס קפה או בירה. ובכדי שהמרפסת או הגג ירגישו כמו מקום שבא לכם להתרפק בו, יהיה כדאי להקפיד על העיצוב של הגג או המרפסת. רגע לפני עיצוב מקומות אלו, ריכזנו עבורכם כאן טיפים מועילים לעיצוב גינות גג ומרפסת.

בעוד שחלק מהאנשים לא משמישים כלל את המרפסת או את הגג, אנשים אחרים הופכים את המקומות האלו לפיסת גן עדן. כזאת, שבסופו של יום, פשוט כיף להגיע אליה, לחלוץ נעליים, למזוג כוס יין ולהתבונן בכוכבים. אז אם גם אתם חולמים על עיצוב גינות גג ומרפסת מהסרטים, יהיה כדאי בשלב הראשוני לתאם ציפיות. תיאום הציפיות מתבצע ביניכם לבין התקציב שלכם.

תיאום ציפיות כשמתכננים ומעצבים גינות גג ומרפסת

רגע לפני שאתם מתחילים בתהליך של עיצוב גינות גג ומרפסת של דירה, תתאמו ציפיות. תבחנו את התקציב שלכם, תבדקו את מחירי המוצרים שאתם מעוניינים לרכוש או להתקין, תבררו עלויות של אנשי מקצוע ועוד. תכנון מראש מונע הרבה כאב ראש, וזה מה שיוביל אתכם להעמיד על הרגליים גינת גג מושלמת ובהתאם לתקציב.

עצה מאיתנו, תמיד כדאי להשאיר עוד כ-15% עבור הוצאות חריגות. לפעמים חומר הגלם הזה חסר, בפעמים אחרות איש השירות ההוא גובה מחיר גבוה, לכן חשוב שיהיה גיבוי כלשהוא. בעוד שאתם יכולים להפוך את הגינה לממלכה חיה, אתם גם יכולים להשתמש בפריטים מלאכותיים.

אל תשכחו שגינה חיה מצריכה גינון וטיפול

חשוב לציין, גינה חיה מצריכה טיפול, תחזוקה וגינון. אם אתם הולכים על צמחיה מלאכותית, אתם למעשה משלמים פעם אחת עליה – בעת הרכישה. לא תצטרכו גינון, לא תחזוקה ולא שום דבר. רק לנקות אבק מהצמחייה המלאכותית.

אבל אין ספק, צמחיה חיה היא הרבה יותר מיוחדת ומעניקה גוון מדהים לגינה. עיצוב של גינת גג יצריך ממכם השקעה מסוימת, במיוחד אם תשתמשו בצמחיה חיה. אבל בטווח הארוך, כשהעציצים צומחים ותופסים נפח, זה שווה את זה.

בחרו תאורה מתאימה למרפסת

לאחר עברתם את השלב של הצמחייה, הגיע הזמן לבחור גם פינות ישיבה, ריהוט גן למרפסות, תאורה מתאימה, מתקנים סניטריים (אם יש מטבח גג) ועוד. אחד הדברים שאנחנו רוצים להתעכב עליו הוא, האלמנט של תאורת מרפסות.

שמעו לנו, התאורה הנכונה יכולה לחולל פלאים ונפלאות. אם אתם רוצים לקבוע אווירה מאוד רומנטית וחמימה, לכו על גוון צהוב של תאורת גג. הגוון הצהוב מעניק אווירה חמימה מאוד, ויש גם עוצמות שונות של גוון צהוב. אם אתם חוששים שהגוון הצהוב לא יהיה חזק מספיק, תוכלו לבחור עוצמה מספיק גבוהה עבורכם. והכי חשוב, אל תשכחו לערוך מחקר שוק כלשהוא, אפשר גם השוואת מחירים בין חברות עיצוב גינות גג. כך תוכלו לחסוך כסף.

Call Now Button דילוג לתוכן