מושב נווה ימין הדקל 18, כפר סבא

0
  • אין מוצרים בסל.

שירות לקוחות: 0733753129

ריהוט גינה לכל ימות השנה

לבתים רבים ודירות רבות בישראל יש גינה גג או מרפסת, לכן בכל קיץ בעלי הגינות הגגות והמרפסות מחפשים ריהוט חוץ או בשפה שלנו ריהוט גן. יש כמה סיבות לחפש דווקא בעונה זו ריהוט גינה. סיבה אחת עד היום הם לא באמת קנו ריהוט איכותי שיכול לשרוד את החורף והסיבה השנייה היא הגיוון. לרוב אנו תמיד רוצים לשדרג גם אם מדובר בריהוט חוץ. זה ריהוט לכל דבר, בדיוק כמו כל חדר אחר בבית. ואתם כבר מוכנים לקיץ?

ריהוט לגן, לגג או למרפסת

כאשר מדובר בריהוט גן או בכלל ריהוט חוץ, אנו לא מבדילים בין גגות, גינות או מרפסות, כמובן שעלינו להתאים את הריהוט לגודל החלל, אם מדובר בגינה קטנה או במרפסת קטנה אנו לא נבחר מערכות ישיבה גדולות ומסיביות, ולהפך לחלל גדול לא נוסיף ריהוט מיניאטורי. גם אם חלומנו הגדול הי נדנדה לגינה נוכל למצוא תחליפים אחרים.

סוגי הריהוט השונים

מעבר לריהוט הגינה מהפלסטיק ומהאלומיניום, אנו יכולים למצוא את הריהוט היוקרתי ביותר, הוא הראטן, עץ הדומה לבמבוק, נפוץ מאוד באזורים טרופיים ובשלג לאחרונה הוא הפך פופולארי ביותר בהכנת ריהוט, הוא אינו מתאים במיוחד למזג האוויר הישראלי, המעבר בין הימים החמים לימים הגשומים גורם לעץ הראטן להישחק, להתקלקל או להיהרס כליל, לכן הוא פופולארי מאוד בריהוט לבית ולא לגינה.

לא רק בקיץ

בעבר הניחו כי ריהוט גן מתאים לעונה אחת בלבד, עונת הקיץ כמובן, היינו יכולים לראות מערכות ריהוט שלמות העשויות פלסטיק או עץ מלא או אלומיניום. אך משנה לשנה החורף לא ממש נותן את אותותיו, אנו יכולים ליהנות מישיבה בחוץ כמעט כל השנה, לכן גם יצרני ריהוט החוץ התאימו את ריהוט הגן לכל עונות השנה.
עונת הקיץ נחשבת העונה האולטימטיבית לישיבה בגינה או בגג, בשעות הערב כשיורדת השמש החזקה, אנו יכולים להדליק את המנגל ולשבת בצוותא עם החברים הקרובים. ליהנות מאוויר נעים בגינה הפסטוראלית, לשמוע את רחש הציפורים, טפיחת העלים הנוגעים אחד בשני, עכשיו השאלה אם יש לנו את ריהוט הגינה המתאים, בכדי שנוכל ליהנות עוד יותר גם בימות החורף בהם מבצבצת השמש וכמובן שבחילופי עונות. ריהוט גן איכותי ללא ספק שורד את כל עונות השנה ויכול לשמש אותנו בכל עת ועת. אחד מסוגי הריהוט לגינה הפופולאריים ביותר הוא ריהוט הראטן הסינטטי(ראסינה), הנחשב לריהוט איכותי, יפה, מרשים במראה יוקרתי ומעודן.

אז למה סינטטי?

כיוון שזה נשמע מופרך, למה שנרצה להשתמש בעץ סינטטי ולא במקור הטבעי, אז כמו שכבר ציינו העמידות של עץ הראטן אינה גבוהה במיוחד, סוג עץ זה אינו מתאים ללחות הארצישראלית ובנוסף מחירו אינו זול בלשון המעטה ואילו הראסינה מתאימה כמו כפפה למזג האוויר הארץ ישראלי, החומר קל מאוד מבחינת משקל, קל יותר לתחזוקה וקל מאוד לניקוי, לא פחות חשוב הוא מדמה בצורתו את הראטן הטבעי ומעניק תחושה טרופית לגינה לגג או למרפסת.

 

Call Now Button דילוג לתוכן