מושב נווה ימין הערבה 2, כפר סבא

שירות לקוחות
0733753129
0
  • אין מוצרים בסל.

ריהוט גינה מעוצב

אומנם בעבר הגינה הייתה נחשבת ישות שונה ומופרדת מהבית, הגינה פחות שימשה את יושבי הבית שהיו נהנים מישיבה בחדר המגורים, אולי זו הסיבה שמנגלים היו פחות נפוצים בעבר או אולי זו הסיבה שלא היה ריהוט גינה מותאם למזג האוויר ולכן הגינה הייתה ההמשך הטבעי ביותר של הבית גם אם היא לא הייתה מעוצבת.

ומה היום

היום אנו יכולים לראות שלל של עיצובים מרהיבים העשויים במיוחד עבור הגינות, המרפסות הגגות והבריכות שלנו בבית, היום החלל הפתוח אינו המשכו הטבעי של הבית, היום הוא “חדר” העומד בפני עצמו ולכן ההשקעה בריהוט גינה הופכת חשובה יותר.
היום אנו יכולים לרכוש רהיטי גן מחומרים שונים ומגוונים ובשלל עיצובים מרהיבים, שלא פעם ישאירו אותנו בדילמה- מה לבחור?
אנו בלהגן מאמינים שעיצובים מרהיבים זה הא’ ב’ בעיצוב גינה, אך תמיד עלינו לזכור כי ריהוט גינה עומד כל עונות השנה בחוץ, הוא עלול להינזק ממזג האוויר הארצישראלי, חום לוהט, קור ולחות לכן עלינו לבחור בריהוט איכותי שיוכל לעמוד בפני כל נזקי מזג האוויר.
ואם אפשר לשלב את היופי ואת העמידות אז מה טוב, הרי ריהוט גינה משובח יותר, נראה טוב מצד אחד ועמיד מצד שני.
הרהיטים לגן הפופולאריים ביותר עשויים מאלומיניום יצוק, מראטן ומעץ. לכל אחד מהחומרים הללו תכונות שונות ודרגי תחזוקה שונים. כמובן לפני בחירת הריהוט יהיה עלינו להכיר את דרכי הטיפול בריהוט, ובהתאם לכך נוכל לבחור את ריהוט הגינה המתאים ביותר עבורנו.

ריהוט גינה סוגים

ריהוט גינה מעץ בהחלט יכול להוות פתרון מושלם לפינת אירוח, העץ נותן תחושה של התחברות לטבע, תחושה מזמינה וחמימה. אנו יכולים למצוא שלל עיצובים מרהיבים מעץ, פינות ישיבה, פינות אוכל, נדנדות גינה, סוככים ופרגולות. אך עלינו לדעת כי ריהוט גן מעץ מלא דורש תחזוקה שוטפת בניגוד לריהוט גינה מאלומיניום או ריהוט הגינה העשוי ראטן.

עיצוב הגינה בדרך שלך

כאשר אנו בוחרים ריהוט גינה כמובן הטעם האישי שלנו הוא שיניע אותנו בבחירת הריהוט לחלקת האלוהים שלנו. בסופו של יום זה המקום אליו נפנה כדי להתרענן או כדי להירגע, ליהנות מישיבה תחת כיפת השמיים, לשמוע את ציוץ הציפורים, ליהנות מהאוויר הפתוח, זה המסע שלכם אל החופש לכן הטעם האישי שלכם בבחירת הריהוט הוא שיקבע איך תראה הגינה שלנו.
בלהגן תוכלו להתרשם ממגוון רחב של רהיטים בעיצובים שונים, בסגנונות שונים, תוכלו לעצום את העיניים ולדמיין איך המקום שלכם איך החלל החיצוני שלכם יראה. אנו מזמינים אתכם להישאב לעולם של פנטזיה, ליהנות ממגוון של רהיטים ברמת גימור גבוהה שיגרמו לכם לרצות להישאר בגינה כל היום.

 

Call Now Button דילוג לתוכן