מושב נווה ימין הערבה 2, כפר סבא

שירות לקוחות
0733753129
0
  • אין מוצרים בסל.

ריהוט גינה

רהיטי גינה מפלסטיק למרותם היותם עמידים בתנאי מזג האוויר הישראלי, כבר לא נחשבים כיום ריהוט גן מעוצב או עדכני, הם כבר פינו את מקומם לרהיטי גינה מעוצבים אשר אנו משקיעים בהם הרבה מאוד מחשבה , יש מגוון רחב של ריהוט, מגוון של חומרים עמידים כל כך יפים וכל כך מרשימים, עכשיו רק צריך לבחור.

הגינה כמו כל חלק מהבית

למי שיש גינה בבית, גג או מרפסת, בעצם יש לו את הפריבילגיה ליהנות מישיבה באווירה אחרת, לשבת בגינת הבית זה לא כמו לשבת בסלון מול הטלוויזיה, אנו יכולים להתנתק לרגע מהכל ופשוט לשבת באוויר הנעים לשמוע את רחש העלים, ציוץ הציפורים פשוט לשכב פרקדן. המודעות לעיצוב הגינה הפכה רלוונטית יותר בשנים האחרונות, הנטייה היא לשדרג ולעצב את חוץ הבית לא פחות מאשר אנו משקיעים בפנים הבית. השאלה היא איזה ריהוט גינה מתאים ביותר עבורנו. נדנדה לגינה, מערכת ישיבה או שולחן אירוח.

סוגי ריהוט גינה

ריהוט חוץ הינו ריהוט מגוון ביותר, פרטי ריהוט הגינה מתרבים ומתרבים, מה שלא פעם מקשה על הבחירות לנו. פרטי ריהוט גן יחשבו לפינות ישיבה, מערכות ישיבה גדולות או קטנות, מיטות שיזוף, נדנדה לגינה, ערסלים, שזלונג ועוד ועוד פרטים. עיקר החומרים מהם עשוי הריהוט הוא ראטן סינטטי, עץ ואלומיניום.

ריהוט גינה מעץ

ריהוט גינה מעץ הפך פופולארי מאוד בשנים האחרונות, ריהוט העץ נחשב ליוקרתי ומעודן, אנו יכולים למצוא ריהוט גינה מעץ באיכותיות שונות ובמחירים שונים ובדרגות עמידות שונות. כשאנו מדברים על ריהוט עץ לגינה אנו מדברים על צפיפות סיבים גבוהה, ככל שהצפיפות גבוהה יותר כך הרהיט יחשב עמיד יותר לתנאי מזג האוויר. החיסרון היחידי כשאנו מדברים על ריהוט עץ לגינה נובע מהאחזקה, עלינו לשמן את העץ מידי כמה חודשים כדי שלא יירקב, אך אנו מבטיחים לעצמנו ריהוט עמיד לשנים רבות, נוח ומרשים.

ריהוט גן מאלומיניום

ריהוט גן מאלומיניום נחשב לנוח ביותר, אנו לא צריכים לתחזק את הריהוט, הפלדה שהוא עשוי ממנה היא פלדת אל חלד, לכן אנו יכולים ליהנות מפינות ישיבה מקסימות, היום נהוג להשתמש באלומיניום יצוק, כך שרמת הגימור של ריהוט הגן הופכת מרשימה ואלגנטית יותר ויותר. השילוב בין המתכת הזכוכית והטקסטיל יוצרים ריהוט מתוחכם ויפה עמיד לשנים רבות.

הראטן שכבש את ישראל

בעבר חומר זה נחשב לעשירון העליון ולאוכלוסייה עמידה מאוד, עץ הראטן ממשפחת הבמבוק מעניק לרהיטים מראה אקזוטי ומיוחד. בדרך כלל קולעים את רצועות הרטאן בשתי וערב לרהיט מהמם ביופיו. אך העץ הטבעי אינו מתאים לריהוט הגינה כיוון שהוא לא עומד בתנאי מזג האוויר של ישראל. החידוש בתחום הוא הראטן הסינטטי הדומה מאוד למקור אך עשוי מ-PVC או רצועות פלסטיק דקות וגמישות הנקלעות ושזורות אחת בשנייה. כייוון שהחומר גמיש ועמיד מאוד, ניתן להכין ממנו מגוון רב של רהיטים לגינה. ספות, פינות ישיבה, ערסלים, קונכיות ישיבה, החומר הסינטטי זול יותר מהמקור ועמיד לשנים רבות. הוא אינו דורש טיפול מסיבי כמו ריהוט העשוי עץ, אך ללא ספק הוא משרה אווירה של טבע ויוקרה.

 

Call Now Button דילוג לתוכן