מושב נווה ימין הערבה 2, כפר סבא

שירות לקוחות
0733753129
0
  • אין מוצרים בסל.

ריהוט גן

כאשר החורף מסתיים ואנו כבר מתחילים להרגיש את האביב, בתים עם חצרות גגות או מרפסות, הופכים להיות גדולים יותר ומהנים יותר, חלל הסלון כבר אינו המקום המרכזי בבית, כל תשומת הלב מופנה לחלל הפתוח והמאוורר, זו הסיבה שאנו גם חייבים בריהוט גן שמקבל תשומת לב רבה.
ריהוט גן מפלסטיק כבר עשה את שלו ופינה את מקומו לריהוט גן איכותי יותר, מרשים יותר ויוקרתי יותר, רהיטים מעוצבים באוויר הפתוח זו הגרסה העדכנית ביותר, כיום העיצובים הם בעלי נוכחות, בעלי אופי לא פחות מהרהיטים בסלון או בחדרים.

רהיטי הגן

כאשר אנו רוצים להתחדש ברהיטי גן עלינו להצטייד בפינת ישיבה, מיטת שיזוף, נדנדה לגינה ושמשיות וכמובן לבחור את החומר ממנו הם יהיו עשויים. אם כבר אמרנו שהפלסטיק פינה את מקומו, כעת נבחין בין סוגי החומרים המובלים לרהיטי גן.
בכל עיצוב או סגנון שתבחרו, עליכם לזכור פרט אחד שהוא החשוב ביותר, ריהוט גינה מקומו בחוץ, נזקי השמש בישראל עצומים , לכן כשאנו בוחרים ריהוט גינה עלינו לוודא את עמידות החומר. חלק מהרהיטים יזדקקו לטיפול שוטף וחלק פחות, אך עלינו לבחור את הריהוט העשוי מהחומרים העמידים ביותר.

ריהוט גן העשוי ראטן

ריהוט רטאן זה בעצם ריהוט העשוי קש הקלוע בצורה יפיפייה ומעוצבת , אך במדינתנו בעלת מזג האוויר הלח, ריהוט זה אינו יכול להחזיק לשנים רבות. לכן התחליף האולטימטיבי לראטן הטבעי הוא הראטן הסינטטי העשוי כולו סיבי PVC בעלי עמידות גבוהה למזג האוויר הארצישראלי.

ריהוט גן מאלומיניום

חומר האלומיניום גם הוא מותאם למזג האוויר הישראלי, ולנזקים שהלחות החום והקור עלולים לגרום. חומר האלומיניום הוא “אל חלד”, כיום אנו יכולים לראות מערכות שלמות העשויות זכוכית ואלומיניום, קלות מאוד לתחזוקה ובעלות עיצובים מרשימים.
רהוט גן יכול לשדרג לנו את המראה של החלל הפתוח, להפוך את החלל למזמין יותר, להפוך אותו לחמים ונעים. זה המקום בו אנו יכולים לארח את החברים והמשפחה, ליהנות מפיקניק בחיק הטבע, אך עדיין ליהנות מנוחות של בית.
בלהגן ריהוט גינה וגן אנו יכולים לעזור לך לייצור את החלל המושלם, את החלל היפה ביותר עבורך ואת הריהוט האיכותי ביותר שמתאים במיוחד עבור מזג האוויר הישראלי. אנו מזמינים אתכם להתרשם משלל רהיטי הגן ומערכות החוץ, לעצב גינה ברמת גימור גבוהה מצריכה את הריהוט הנכון ואת השירות הנכון. בואו נהפוך את החלל הפתוח לחלקת האלוהים הפרטית שלכם, החלקה שתישמר לשנים רבות.

 

Call Now Button דילוג לתוכן