מושב נווה ימין הערבה 2, כפר סבא

שירות לקוחות
0733753129
0
  • אין מוצרים בסל.

ריהוט גן מעץ מלא

הגינה היא חלק בלתי נפרד מהבית, כשם שאנו מרהטים את החדרים השונים בבית כך עלינו לרהט גם את הגינה, אולי בעבר תחום עיצובי זה נחשב לנחלתם של עשירים, אך היום אנו יכולים למצוא שלל רהיטים לגינה במחירים נוחים, לא שהפלסטיק הישן כבר יצא מהאופנה, אלא שאפשר למצוא ריהוט אופנתי במחירים מפתים.

ריהוט גינה שמחזיק לשנים

כאשר אנו מדברים על ריהוט גינה אנו מדברים על כמה סוגי חומרים שעמידים בפני מזג האוויר הארצישראלי. ריהוט גן העשוי פלסטיק הוכיח עצמו לאורך ההיסטוריה או נכון יותר העשורים הקודמים, היום אנו יכולים למצוא בחנויות ריהוט גינה מעץ מלא המעניק לגינה אווירה מזמינה, אווירה חמה והכי חשוב הנוחות אשר עליה אנו לא מתפשרים.

ריהוט גינה מעץ

כאשר אנו רוצים לעצב את הגינה שלנו אחת האופציות הניצבות בפנינו בעלי הבתים לרכוש מערכת ישיבה העשויה כולה מעץ. ריהוט הגינה עשוי מעץ נחשב עמיד למזג האוויר בישראל וכמובן שמראה העץ בגינה הירוקה מהווה סגירה של התחברות לטבע. אפשרויות הפיסול והעיצוב בעץ הן בלתי נגמרות והאווירה של הגינה הופכת קסומה ומעניינית.

סט לגינה

כאשר אנו בוחרים בריהוט מעץ לגינה עלינו לשמור על קו אחיד ונקי. סוגי העצים ומגוון העצים הוא רב ביותר וכמוהם גם הצבע. בכדי לשמור על קו עיצובי נקי עלינו לבחור בצבע אחד ובסוג עץ אחד. ערבוב של כמה סוגים שונים כמו שולחן לגינה בצבע אחד ובמרקם אחד ונדנדה לגינה בצבע אחר, עלול ליצור אי סדר בעין ובגינה. קל מאוד להתפתות לרהיטי הגינה השונים לכן מומלץ לקנות סט ריהוט לגינה בפעם אחת ולתמיד.

שמירה על העץ

אומנם ריהוט גינה מעץ נחשב ליוקרתי במראהו ועשיר מבחינה צורנית, קל מאוד לפסל בעץ וליצור עבודות בעץ, אך העץ מעודו טבעי יכול גם להרקיב לכן עלינו לשמר אותו. אומנם שימור העץ נחשב לחיסרון שכן ריהוט גינה מאלומיניום אינו דורש טיפול מסוים. אך ריהוט הגינה מעץ מעניק אווירה שהאלומיניום אינו מסוגל להעביר -החיבור הישיר לטבע.
בכדי שהעץ לא ירקיב עלינו לשמן את ריהוט הגינה אחת לכמה חודשים, זהו לא טיפול ארוך וודאי שגם לא מסובך, אך השמירה על ריהוט הגן יכולה להבטיח לנו עמידות לשנים. עוד אחד מיתרונות ריהוט הגינה עשוי מעץ טמון בחידוש של העץ.

לגוון מידי פעם

פעמים רבות בעלי בתים פרטיים וגגות בוחרים להחליף את הריהוט ולא תמיד בגלל השחיקה אלא לשם הגיוון. לכן מומלץ לבחור ריהוט לגן מסוגים שונים. כאשר אנו בוחרים בריהוט עץ קל יהיה לנו לגוון מידי כמה שנים, ריהוט הגינה העשוי מעץ קל מאוד לצביעה חוזרת, לכן אנו יכולים ליהנות מריהוט מחודש מבלי להוציא שוב פעם את אותם הסכומים.

 

Call Now Button דילוג לתוכן