מושב נווה ימין הערבה 2, כפר סבא

שירות לקוחות
0733753129
0
  • אין מוצרים בסל.

ריהוט גן מעץ

פריטי ריהוט רבים בבית עשויים היום מעץ, והסיבה לכך פשוטה וידועה לכל. יש משהו קסום בעץ, באווירה הנעימה והחמה שהוא מכניס הבית, ובמראה הקלאסי והנקי שלו. שולחנות הקפה והאוכל, המזנון והארונות שלנו,

את רובם אנחנו מעצבים בעץ כדי להבטיח חזות יפהפייה לכל חדר בבית. באופן דומה אנחנו פועלים גם בכל הקשור לבחירת ריהוט גן בין אם אנחנו מעצבים את המרפסת ובין אם את הגינה הרחבה שלנו. כשמדובר בעיצוב החצר יש לעץ משמעות רבה עוד יותר, שהרי הוא משתלב באופן בלתי רגיל עם הצמחייה העשירה והעצים המרהיבים ששתלנו.  עם זאת, לפני שאתם רוכשים ריהוט גן מעץ כדאי שתכירו את חומר הגלם קצת יותר טוב, וגם תדעו איך לשמור עליו לאורך זמן.

ריהוט גן מעץ ונזקי מזג האוויר
מדינת ישראל זוכה לימי שמש רבים, ובעוד יש לכך לא מעט יתרונות עבורנו, ריהוט גינה מעץ עשוי לסבול מכך לא מעט. חשיפה לשמש עלולה לפגוע באיכות העץ, לייבש את השומן הטבעי שלו ולהוביל להופעתם של סדקים רבים בעץ. מצד שני, אנחנו בוודאי לא רוצים לוותר על חומר הגלם היוקרתי הזה בעיצוב הרהיטים שלנו. מסיבה זו בדיוק קיימות היום טכנולוגיות מתקדמות שמאפשרות לעץ להפוך לחזק ויציב יותר, וכך הוא מלווה אותנו למשך זמן רב הרבה יותר ובאיכות גבוהה. עץ טיק עושה את העבודה באופן מדויק, עץ קווילה נחשב לעמיד מאוד בתוך משפחת סוגי העץ, ובשני המצבים הללו אפשר ליהנות מתוצאה יפהפייה המשתלבת עם הסביבה הטבעית של החצר כולה.
תחזוקה נכונה של ריהוט גינה מעץ
עוגןאם בחרנו לרכוש ריהוט גן מעץ אנחנו בהחלט בדרך הנכונה, אבל בכל זאת כדאי להכיר כמה טיפים חשובים לתחזוקה נכונה של חומר הגלם המשובח הזה. ראשית, נסו לבחור מראש מערכות ישיבה המשלבות בין עץ לחומרים אחרים, בעיקר אלומיניום, שהוא חומר חזק ואיכותי מאוד, שעמידותו בפני רטיבות ולחות גבוהה יותר. זכרו לנקות את רהיטי העץ מפעם לפעם עם חומר ניקוי ייחודי המותאם לעץ, וגם לשייף אותו מדי פעם כדי לשמר את המראה הנפלא שלו. בנוסף, אם אחת הבעיות של העץ היא מזיקים כמו טרמיטים הרי ששימוש בחומרים שונים יסייע לכם לגונן על העץ מפני המזיקים הללו. לבסוף, אל תשכחו לשמן את העץ אחת לחצי שנה לפחות, פעולה שתעזור לכם להתמודד טוב יותר עם נזקי השמש ועם סכנת ההתייבשות של העץ.
Call Now Button דילוג לתוכן