מושב נווה ימין הערבה 2, כפר סבא

שירות לקוחות
0733753129
0
  • אין מוצרים בסל.

ריהוט הגינה שכבש את ישראל

ריהוט גינה מאז ועד היום תמיד היה פופולארי ונחשק בקרב בעלי הבתים הפרטיים, בעלי הגגות ואפילו בקרב בעלי מרפסות השמש. בעבר היה זה הריהוט מפלסטיק שכיכב, לאחר מכן הריהוט מעץ מלא שהיה בעיקר מתאים לגינות הגדולות, היום זה ריהוט גינה דמוי הראטן הסינטטי. המראה שלו יוקרתי, עמידות החומר גבוהה מאוד, לא פלא שהוא הפך להיות הכוכב בקרב רבים.

עיצוב במראה יוקרתי

בעבר אפשרויות עיצוב הגינה היו מאוד מוגבלות ונחשבו לנחלתם של עשירים בלבד, אך כמו בכל תחום ותחום, הטכנולוגיה המתקדמת החידושים וההמצאות, מנגישים לנו את הדברים שבעבר נחשבו לעשירים בלבד, היום אנו יכולים למצוא מגוון רחב של ריהוט לגינה במראה יוקרתי ואלגנטי במחירים נוחים המתאים לכל כיס.

עץ הראטן

ריהוט מעץ הראטן נחשב לריהוט בעל מראה טרופי ועם זאת הוא יקר מאוד. עץ הראטן הוא ממשפחת עצי הבמבוק, את הריהוט העשוי ממנו ניתן למצוא במגוון גדלים וצורות, הסיבה העיקרית למגוון הרב טמון בגמישות העץ. את החומר ניתן לחתוך לרצועות דקות ולקלוע את הרצועות לרהיט מושלם. עמידות החומר היא גבוהה מאוד אך לא לאקלים הארץ ישראלי. היום משתמשים בעץ זה בעיקר לריהוט פינות ישיבה וסלונים לחדרים פנימיים ולא כריהוט לגינה.

אחיו החורג של הראטן

אי אפשר להתווכח לגבי יופיו של הרהיט, העיצוב והנוחות, לכן אם אנו רוצים ליהנות מעיצובים אלו בגינת הבית, עלינו לבחור בריהוט גן עמיד יותר והוא הראטן הסינטטי הוא בשמו השני הראסינה. מבחינת צורתו החיצונית הוא זהה לעץ המקורי, אך חומריו שונים לגמרי. הראסינה אינו עשוי מעץ הוא בדרך כלל עשוי מרצועות מפלסטיק או מPVC אשר בנוי על מסגרות אלומיניום (אל חלד) עליו נארגים רצועות הראטן הסינטטי והוא משמש לבניית כלל סוגי הריהוט לגינה כמו מיטת שיזוף, נדנדות, קונכיות ישיבה, ערסלים, מערכות ישיבה, סלונים ועוד.

אז למה לרכוש חיקוי אתם שואלים

אם שאלתם את עצמכם מדוע לא לרכוש ריהוט מעץ ראטן מקורי, התשובה היא חד משמעית ופשטוה מאוד. לפני שאנו מדברים על המחיר של עץ ראטן המקורי, עלינו להבין כי החומר אומנם חזק ועמיד אך הוא אינו מתאים בשום צורה למזג האוויר הישראלי. תנאי האקלים במדינת ישראל נחשבים לקשים במיוחד בימות הקיץ בשל החום הכבד והלחות הגבוהה. לא כל ריהוט יכול להתאים לגינה שלנו או לגג, עלינו לחשוב על החיסכון בקניית ריהוט איכותי שיחזיק מעמד לשנים רבות.

איך לשמור על הריהוט

ריהוט גן מסוג זה נחשב לנוח מאוד, הוא אינו דורש טיפול מתמיד כמו ריהוט גן העשוי עץ מלא , כל שעלינו לעשות הוא לעבור על הריהוט עם מטלית לחה וסבון ולאחר מכן לנגב עם מטלית יבשה. הרהיטים קלים מאוד לניקוי, הם לא מצריכים מאתנו הרבה מאמץ. ולא רק מבחינת ניקוי, ריהוט הגן העשוי מחומר קל מאד ומבחינת פיזית משקלו כמשקל נוצה, לכן גם קל להעבירו ממקום למקום בעת הצורך, כאשר אנו מחפשים צל או שמעוניינים במעט שמש, כאשר אנו רוצים לשבת עם הפנים למקום אחד או לצד שני, משקלם של הרהיטים מאפשר לנו לנייד אותם בכל צורה שמתחשק לנו.

 

Call Now Button דילוג לתוכן