מושב נווה ימין הערבה 2, כפר סבא

שירות לקוחות
0733753129
0
  • אין מוצרים בסל.

עיצוב גינה באמצעות פופים איכותיים ושאר חפצים מרהיבים!

הגינה שלנו היא אחד המקומות שחשוב לטפח, שכן מקום זה מקנה לנו את האופציה להירגע עם כוס קפה באוויר החופשי לאחר יום עמוס. בגינה אנו יכולים לארח חברים ובני משפחה, ובכלל – לבלות בכיף כל יום או ערב נעים עם מבט אל הנוף ואל השמיים הכחולים.

עם זאת, חצר מוזנחת, מרפסת שאין בה ריהוט גן מתאים, כמו גם כל מרחב פתוח שאינו מטופח: יגרמו להיווצרות פסולת במקום, הזנחה ואף יולידו מזיקים ומכרסמים. לכן יש לדעת כיצד מעצבים את הגינה ועם אילו אמצעים יש לעשות זאת.

עיצוב המרחב החיצוני בקלות

אם אתם רוצים לעצב מקום נעים ונוח בו אפשר לשהות בכל זמן, חשוב שתדעו כי רבים בוחרים עבור הגינה פופים איכותיים שנועדו לישיבה אותם ניתן להציב בכל מרחב חיצוני. פופים כאלה ישנם במגוון צבעים וגדלים, כמו גם ששאר ריהוט גם איכותי, כגון: ספסלים, כורסאות גן, שולחנות קפה או שולחנות אוכל לגינה, פינות זולה ועוד. כל אלה יאפשרו לכם מרחב נעים וכיפי שניתן לשהות בו בכל זמן.

כיצד בוחרים את הריהוט הנכון?

כדי לבחור ריהוט נכון עבור המרפסת, הגן או כל מקום חיצוני – יש בתחילה להגדיר את הסגנון בו תרצו לעצב את המרחב. בחירת קונספט מוביל לעיצוב מרחבים חיצוניים הינה חשובה במיוחד.
כיום ניתן לעצב גינות בסגנון יפני מלא בעצים קטנים, בהן חלוקי נחל עבור שבילים, כמו גם מחצלות שניתן להניח על הרצפה ונוח עליהם. ישנו הסגנון הכפרי בו משתמשים בריהוט עץ איכותי ובאדניות עץ כמו גם שניתן להוסיף שיחים עצים וגינות ירק ותבלינים.
עוד ישנו הגינון האנגלי המאפשר אדניות אבן ועיצוב באמצעות סבכי עציצים המכסים את כל שטח הגינה. כמו גם הסגנון המודרני בו משתמשים בריהוט גינה עשוי אלומיניום.
כידי לבחור ריהוט כמו פופים איכותיים לגינה, פינות זולה, ריהוט גן, שולחנות, מזרנים, ועוד כדאי לפנות אל חנויות המציעות חפצים למרפסת, לגינה או לכל מקום אחר.
באמצעות בחירת חפצים נכונים, ביצוע התאמה של רהיטים לסגנון העיצוב שבחרתם עבור המרחב החיצוני, כמו גם קבלת השראה ממרחבים מעוצבים – תוכלו כבר עכשיו להתחיל לטפח את הסביבה שלכם וליהנות ממקום כיפי ואטרקטיבי בו ניתן לשהות ולבלות בכל יום!

 

Call Now Button
דילוג לתוכן