מושב נווה ימין הערבה 2, כפר סבא

שירות לקוחות
0733753129
0
  • אין מוצרים בסל.

עיצוב תנור חוץ משולב לריהוט גן

עולם עיצוב וריהוט הגנים של הבתים הפרטיים, עובר שינוי משמעותי בשנים האחרונות, והפך לנישה עיצובית עצמאית שבה שמים דגש על כל פריט, אם זה השולחנות, הכיסאות, השמשייה, הגזיבו ואפילו התנור. העיצוב של הגינה מהווה חלק בלתי נפרד מעיצוב הפנים של כל הבית, ואנשים מוכנים להשקיע בפריטים יקרים ואיכותיים שישמשו אותם לישיבה בחצר או ליד בריכה מרשימה.

איך בוחרים ומעצבים את הגינה?

העיצוב, צריך להיות בהתאם לאופי של הבית כולו, כך למשל אם הבית הינו בסגנון מודרני, נכון יהיה לבחור בריהוט גינה העושה שילוב בין מתכת לעץ ולעומת זאת, אם עיצוב הפנים של הבית הוא כפרי, העיצוב של הגינה שיתאים יותר יהיה כזה העשוי מעץ, כאשר ניתן ליצור כל מיני שילובים מעניינים, של צבעים עם הריפוד וכך ליצור בכל פעם אווירה אחרת.
חשוב לבחור בעיצוב גן היוצר הרמוניה בין כל הפריטים השונים והריהוט. כך למשל, כאשר עושים שימוש בתנור חוץ משולב לריהוט גן, כדאי שיהיה בגוון ובסגנון העיצוב של כל שאר העיצוב, לשם קבלת מראה אחיד ואלגנטי יותר. במקרים שרוצים להשקיע יותר, ניתן לבקש עיצוב תנור בהזמנה מיוחדת, ולקבל עיצוב שמותאם לכם באופן אישי.

טכנולוגיה ועיצוב – שילוב מנצח

כיום ניתן לרכוש, גריל ותנורים המותאמים לגינה, שהינם מעוצבים, ועם זאת מתקדמים מבחינה טכנולוגית, ויש בכך יתרון רב, שכן, לא צריך לוותר על שימוש במכשור טכנולוגי חדשני ועל העיצוב, אלא מקבלים את שניהם. יחד עם זאת, יש לזכור כי קל יותר למצוא מבחר של רהיטים מאשר תנורים או גריל לגן, ולכן כאשר מעצבים את הגינה או את רחבת הבריכה, כדאי למצוא קודם לכן, את התנור ורק לאחר מכן את הריהוט
כל תנור, משדר סגנון עיצוב אחר, קלאסי, כפרי, וינטג’ אלגנטי, חדשני או נוסטלגי, ויש להתייחס לא רק לעיצוב אלא בעיקר לאיכות המוצר, שכן יתכן ומצאתם תנור מדהים מבחינה עיצובית, אך באיכות ירודה, ולא תוכלו לעשות בו שימוש לאורך זמן ולכן, כאשר בוחרים תנור כלשהו לגן, יש לוודא כי מדובר במוצר המגיע מחברה בעלת שם, וותק, אמינות ואחריות לתקופה ארוכה.
העיצוב של הגינה, צריך לאפיין כל אחד מכם באופן אישי, עם זאת, גם בתחום זה, ישנם טרנדים עיצוביים, שלפעמים יכולים להוות מעין חידוש וריענון לסגנון המסורתי והמוכר. ולכן, אם אתם מארחים באופן קבוע אנשים וחברים ברחבת הבריכה, בחירת אחד הטרנדים הללו, עשויה להיות בחירה מעולה.
נראה אם כן, כי עיצוב הגינה, מקבל תשומת לב מרבית מצד מעצבי הפנים, ואנשים המוכנים לשלם ממיטב כספם כדי ליהנות משהיה נוחה ונעימה ובעיקר מסוגננת בחצר האחורית או לצד הבריכה בבחירת רהיטים, תנורים או כל אביזר אחר המתאים לגן המושקעים הן מבחינת העיצוב והן מבחינת האיכות.
Call Now Button דילוג לתוכן