מושב נווה ימין הערבה 2, כפר סבא

שירות לקוחות
0733753129
0
  • אין מוצרים בסל.

ריהוט לגינה

מראה הגינה הוא בהחלט חלק חשוב מאוד בעיצוב הבית. כמו שאנו דואגים לעיצוב הסלון, חדרי השינה והמטבח כך גם עלינו לדאוג לעיצוב וריהוט לגינה. נכון שהיופי קובע והרושם הראשוני תמיד חשוב אך לא פחות חשוב זו הנוחות, אם יצרנו גינה מרהיבה ביופייה חשוב שנתאים ריהוט לגינה נוח ופרקטי כדי שהגינה באמת תוכל לשמש אותנו ולא לעמוד לנוי בלבד.

יופי לא בא על חשבון נוחות

קשה לדמיין אנשים שמעדיפים את יופייה של הגינה על הנוחות של הגינה, אך לא תמיד צריך לוותר על דבר אחד לטובת האחר, היום אנו יכולים למצוא ריהוט גינה במחירים סבירים, ריהוט איכותי ומרשים וכמובן שנוח ומתאים לישיבה ממושכת. אף אחד לא יסכים להתפשר על הנוחות אך גם לא צריך להתפשר על העיצוב.

ריהוט לגינה פונקציונאלית

איך נוכל לעצב את הגינה שלנו במלוא הפאר וההדר ועדיין לדאוג שהיא תהייה נוחה ולא יקרה מידי. התשובה פשוטה מאוד, היום אנו יכולים למצוא שלל חנויות המתמחות בריהוט גן בלבד, אנו יכולים למצוא מערכות ישיבה במחירים שונים, נדנדה לגינה, ערסלים מיוחדים, קונכיות ישיבה, גזיבו ועוד ועוד פריטים. אז לפני שאנו מסתערים על כל החנות, חשוב שנבין מה באמת פרקטי ומה מותרות.

שימושי הגינה

לפני שאנו קונים את ריהוט הגינה עלינו להבין את השימושים העיקריים של הגינה, למה אנו צרכים את הריהוט, האם זה לנוי, האם אנו מארחים הרבה, האם האירוח רשמי או לא, האם הגינה היא למבקרים, הגינה לצימרים או לבית פרטי. כך נוכל להתאים ריהוט גן לצרכים שלנו מבלי להישאב להוצאות מיותרות, לא צריך להגזים בפרטי ריהוט גרנדיוזיים במחירים מרקעי שחקים אם לא יהיה לנו שימוש בפרטי הריהוט הנ”ל.

ריהוט לגינה לפי מזג אוויר

לפני שאנו בוחרים בריהוט לגינה עלינו לקחת בחשבון את תנאי האקלים במדינת ישראל, הלחות, המעברים בין קור לחום גורם לשחיקה והרס של הריהוט. עד כה היה נהוג להשתמש בפלסטיק לריהוט הגן. מצד אחד הפלסטיק הוא באמת עמיד בתנאי האקלים בארץ, ומצד שני הפלסטיק לבדו אינו יכול להעניק מראה מעודן ואלגנטי. שולחנות וכיסאות פלסטיק מזוהים בדרך כלל בבריכות ובים והם פחות מתאימים במראה לגינה ביתית. מה גם שהם פחות נוחים מריהוט לגינה החדיש העשוי מחומרים עמידים לחום ולחות ומרופדים בצורה המאפשרת אחסון הריפוד בימי החורף הגשומים.

הגנה מהשמש

ריהוט הגינה החדיש אומנם מתאים לתנאי האקלים במדינתנו, הוא עמיד ללחות ולחום, אך עלינו לקחת בחשבון בעת עיצוב הגינה את תנאי האקלים הקיצוניים, עלינו לדאוג להצללה בפינות הישיבה השונות. חישבו לרגע על ישיבה בערסל או בנדנדה לגינה כשהשמש של אוגוסט קופחת על ראשינו. לכן עלינו למקם את פינות הישיבה באזורים מוצלים, מתחת לעצים או להתקין שמשיות או גזיבו ואם אנו עדיין רוצים לתפוס מעט צבע את מיטות השיזוף נוכל למקם תחת כיפת השמיים.

 

Call Now Button דילוג לתוכן